445W22H27M00000
Mfr.Part #
445W22H27M00000
Description
CRYSTAL 27.0000MHZ 32PF SMD
Tape and Reel (TR)
Pbfree Code :
10 µW
Operating Frequency :
27MHz
Surface Mount :
yes
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
12 Weeks
Published :
Frequency Stability :
±20ppm
Load Capacitance :
32pF
HTS Code :
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm