445W22G12M00000
Mfr.Part #
445W22G12M00000
Description
CRYSTAL 12.0000MHZ 30PF SMD
yes
Pbfree Code :
yes
Operating Temperature :
0°C~50°C
RoHS Status :
RoHS Compliant
Mounting Type :
Surface Mount
Published :
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50Ohm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Additional Feature :
AT-CUT CRYSTAL; TAPE AND REEL
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
HTS Code :
JESD-609 Code :
e4
MHz Crystal
Operating Frequency :
12MHz
Load Capacitance :
30pF
Frequency :
12MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm