445W22F30M00000
Mfr.Part #
445W22F30M00000
Description
CRYSTAL 30.0000MHZ 24PF SMD
Crystals
Mounting Type :
Surface Mount
ESR (Equivalent Series Resistance) :
30Ohm
Additional Feature :
AT-CUT CRYSTAL; TAPE AND REEL
Frequency Stability :
±20ppm
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Published :
Operating Frequency :
30MHz
Load Capacitance :
24pF
MHz Crystal
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
Pbfree Code :
yes
Operating Mode :
Fundamental
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Operating Temperature :
0°C~50°C
JESD-609 Code :
e4
HTS Code :
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency :
30MHz