445W22F25M00000
Mfr.Part #
445W22F25M00000
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 24PF SMD
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Temperature :
0°C~50°C
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
HTS Code :
Operating Mode :
Fundamental
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency :
25MHz
Load Capacitance :
24pF
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm