445W22E30M00000
Mfr.Part #
445W22E30M00000
Description
CRYSTAL 30.0000MHZ 20PF SMD
12 Weeks
JESD-609 Code :
e4
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Mounting Type :
Surface Mount
Load Capacitance :
20pF
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Series :
445
Published :
Frequency :
30MHz
RoHS Compliant
Pbfree Code :
Operating Temperature :
0°C~50°C
Frequency Stability :
±20ppm