403I35E19M66080
Mfr.Part #
403I35E19M66080
Description
CRYSTAL 19.6608MHZ 20PF SMD
Height Seated (Max) :
0.031 0.80mm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Factory Lead Time :
12 Weeks
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency Stability :
±50ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80Ohm
yes
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Load Capacitance :
20pF
JESD-609 Code :
e4
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Type :
MHz Crystal
HTS Code :
Operating Mode :
Fundamental
Frequency :
19.6608MHz