403I33E25M00000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
403I33E25M00000
Manufacturer
CTS Corporation
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Manufacturer :
CTS Corporation
Product Category :
Crystals
Height Seated (Max) :
0.031 0.80mm
Series :
403
Mounting Type :
Surface Mount
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Pbfree Code :
yes
Frequency Stability :
±30ppm
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Drive Level :
10 µW
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Load Capacitance :
20pF