345LB6C1250T
Mfr.Part #
345LB6C1250T
Description
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ LVPECL
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency Stability :
±20ppm
Voltage - Supply :
3.3V
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Disable) (Max) :
10μA
Frequency :
125MHz
Current - Supply (Max) :
80mA
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C