345LB5I2048T
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
345LB5I2048T
Manufacturer
CTS Corporation
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL
Manufacturer :
CTS Corporation
Product Category :
Oscillators
Published :
Frequency :
204.8MHz
Base Resonator :
Crystal
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Output :
LVPECL
Mounting Type :
Surface Mount
Function :
Enable/Disable
JESD-609 Code :
e4
Voltage - Supply :
3.3V
Factory Lead Time :
15 Weeks
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Type :
VCXO
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Absolute Pull Range (APR) :
±30ppm
Pbfree Code :
yes
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency Stability :
±25ppm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Current - Supply (Max) :
80mA
Series :
345
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm