2PLB1LB-230D
Mfr.Part #
2PLB1LB-230D
Manufacturer
Altech Corporation
Package / Case
Metal
Datasheet
Download
Description
PILOT LIGHT LED 22 MM WHITE 230
Round
Lead Free :
Lead Free
Published :
Lens Size :
28.00mm Dia
Termination :
Wire
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Voltage :
230V
Ratings :
DC
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Package / Case :
Metal
Panel Cutout Dimensions :
0.87 (22.00mm)
Datasheets
2PLB1LB-230D
Introducing Altech Corporation 2PLB1LB-230D from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Type:LED, Voltage:230V, Package / Case:Metal, 2PLB1LB-230D pinout, 2PLB1LB-230D datasheet PDF, 2PLB1LB-230D amp .Beyond Altech Corporation 2PLB1LB-230D ,we also offer F9TYP5E5EANF097, F9TYP5E5EANF098, F9TYP5E5EANF099, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.