2PLB1LB-230
Mfr.Part #
2PLB1LB-230
Description
PILOT LIGHT LED 22 MM WHITE 230
IP65, NEMA 4X, 12
Voltage - Rated AC :
230V
Lens Size :
28.00mm Dia
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Published :
Type :
LED
Current :
20mA
Panel Cutout Dimensions :
0.87 (22.00mm)