2PLB1LB-110
Mfr.Part #
2PLB1LB-110
Description
PILOT LIGHT LED 22 MM WHITE 110V
Product Category :
Voltage :
110V
Lens Size :
28.00mm Dia
Ingress Protection :
IP65, NEMA 4X, 12
Ratings :
AC
Panel Cutout Dimensions :
0.87 (22.00mm)
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Current :
20mA
10 Weeks
Datasheets
2PLB1LB-110
Introducing Altech Corporation 2PLB1LB-110 from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Voltage:110V, Type:LED, 2PLB1LB-110 pinout, 2PLB1LB-110 datasheet PDF, 2PLB1LB-110 amp .Beyond Altech Corporation 2PLB1LB-110 ,we also offer F9TYP5E5EANF097, F9TYP5E5EANF098, F9TYP5E5EANF099, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.