TH3C226M020F1000
Mfr.Part #
TH3C226M020F1000
Description
CAP TANT 22UF 20% 20V 2312
Tolerance :
±20%
Length :
5.9944mm
Capacitance :
22µF
Operating Temperature :
-55°C~150°C
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Max Operating Temperature :
150°C
Min Operating Temperature :
-55°C
Voltage - Rated :
20V
Width :
3.2004mm
Ratings :
AEC-Q200
Feature :
Automotive
Size / Dimension :
0.236Lx0.126W 6.00mmx3.20mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1Ohm
Height Seated (Max) :
0.110 2.80mm