TH3C226M010C1100
Mfr.Part #
TH3C226M010C1100
Description
CAP TANT 22UF 20% 10V 2312
Size / Dimension :
0.236Lx0.126W 6.00mmx3.20mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1.1Ohm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Tolerance :
±20%
Tape and Reel (TR)
Feature :
Automotive
Height Seated (Max) :
0.110 2.80mm
Voltage - Rated :
10V
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Length :
5.9944mm
Width :
3.2004mm
Capacitance :
22µF
Min Operating Temperature :
-55°C
Max Operating Temperature :
150°C