TH3C226K010D1100
Mfr.Part #
TH3C226K010D1100
Description
CAP TANT 22UF 10% 10V 2312
Size / Dimension :
0.236Lx0.126W 6.00mmx3.20mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1.1Ohm
Length :
5.9944mm
Tolerance :
±10%
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Voltage - Rated :
10V
Capacitance :
22µF
Height Seated (Max) :
0.110 2.80mm
Min Operating Temperature :
-55°C
Max Operating Temperature :
150°C
Width :
3.2004mm