TCJB226M025R0150E
Mfr.Part #
TCJB226M025R0150E
Package / Case
1411 (3528 Metric), 1210
Description
CAP TANT POLY 22UF 25V 1411
ESR (Equivalent Series Resistance) :
150mOhm @ 100kHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Height Seated (Max) :
0.083 2.10mm
Series :
TCJ
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Size / Dimension :
0.138Lx0.110W 3.50mmx2.80mm
Voltage - Rated :
25V
Type :
Molded
Lifetime @ Temp :
2000 Hrs @ 105°C
Factory Lead Time :
15 Weeks
Manufacturer Size Code :
B
Operating Temperature :
-55°C~105°C
Package / Case :
1411 (3528 Metric), 1210
Capacitance :
22µF
Tolerance :
±20%