T543D685M063ATW075
Mfr.Part #
T543D685M063ATW075
Description
CAP TANT POLY 6.8UF 63V 2917
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
Capacitance :
6.8μF
Tolerance :
±20%
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Published :
Height Seated (Max) :
0.122 3.10mm
Tape and Reel (TR)
Voltage - Rated :
63V
Factory Lead Time :
13 Weeks
Operating Temperature :
-55°C~105°C
Manufacturer Size Code :
D
ESR (Equivalent Series Resistance) :
75mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp :
2000 Hrs @ 105°C