T540D336M0AT8505
Mfr.Part #
T540D336M0AT8505
Description
CAP TANT POLY 33UF 2917
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
Tolerance :
±20%
Height Seated (Max) :
0.122 3.10mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Manufacturer Size Code :
D
Feature :
High Reliability
Lifetime @ Temp :
2000 Hrs @ 125°C
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Factory Lead Time :
17 Weeks
Capacitance :
33μF