T540D227K010AH8505
Mfr.Part #
T540D227K010AH8505
Description
CAP TANT POLY 220UF 10V 2917
Factory Lead Time :
15 Weeks
ESR (Equivalent Series Resistance) :
35mOhm @ 100kHz
Capacitance :
220μF
Manufacturer Size Code :
D
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
Tolerance :
±10%
Type :
Molded
Voltage - Rated :
10V
Lifetime @ Temp :
2000 Hrs @ 125°C
Height Seated (Max) :
0.122 3.10mm