T540B336K006AH86107280
Mfr.Part #
T540B336K006AH86107280
Description
CAP TANT POLY 33UF 6.3V 1411
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80mOhm @ 100kHz
Voltage - Rated :
6.3V
Pbfree Code :
No
Lifetime @ Temp :
2000 Hrs @ 125°C
Published :
Factory Lead Time :
15 Weeks
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.138Lx0.110W 3.50mmx2.80mm
Capacitance :
33μF
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Tolerance :
±10%
Height Seated (Max) :
0.083 2.10mm