T521D226M035ATE040
Mfr.Part #
T521D226M035ATE040
Description
CAP TANT POLY 22UF 35V 2917
KO-CAP® T521
Voltage - Rated DC :
23.45V
Published :
Tolerance :
±20%
Lifetime @ Temp :
2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type :
Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Height Seated (Max) :
0.122 3.10mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code :
D
Factory Lead Time :
17 Weeks
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
22µF