SFJNL5000153MX1
Mfr.Part #
SFJNL5000153MX1
Description
CAP FEEDTHRU 0.015UF 500V AXIAL
DATA LINE FILTER
JESD-609 Code :
e4
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Diameter :
9.8mm
Bulk
Series :
SFJN
Voltage - Rated :
500V
Temperature Coefficient :
X7R
Inductance :
0.75 µH
Current :
15A
Tolerance :
±20%
Factory Lead Time :
11 Weeks
Terminal Finish :
Silver
Capacitance :
0.015µF
Additional Feature :
L-TYPE CIRCUIT
Insertion Loss (Max) :
66 dB
Size / Dimension :
0.386Diax0.370L 9.80mmx9.40mm
Height :
9.4mm