SFCML5000103MX0
Mfr.Part #
SFCML5000103MX0
Description
CAP FEEDTHRU 10000PF 500V AXIAL
Tolerance :
±20%
Series :
SFCM
Factory Lead Time :
11 Weeks
Size / Dimension :
0.250Diax0.453L 6.35mmx11.50mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Inductance :
0.5 µH
Additional Feature :
L-C TYPE CIRCUIT
Insertion Loss :
43dB @ 100MHz
Voltage - Rated :
500V
Current :
10A
Insulation Resistance-Min :
10000MOhm
Capacitance :
10000pF