SFBDL5000680MC1
Mfr.Part #
SFBDL5000680MC1
Description
CAP FEEDTHRU 68PF 20% 500V AXIAL
Tolerance :
±20%
Capacitance :
68pF
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Published :
Insertion Loss :
4dB @ 100MHz
Insulation Resistance-Min :
10000MOhm
Size / Dimension :
0.250Diax0.472L 6.35mmx12.00mm
Height :
12mm
Voltage - Rated :
500V
Diameter :
6.35mm
Current :
10A
Temperature Coefficient :
C0G NP0
Additional Feature :
L-C TYPE CIRCUIT
Output Impedance :
50Ohm Ω