RF15N2R0B500CT
Mfr.Part #
RF15N2R0B500CT
Description
MLCC 2PF 50V NPO 0402
Temperature Coefficient :
NP0
Package / Case :
Voltage - Rated :
50V
Capacitance :
2pF
Tolerance :
±0.1pF