PM4HF8-M-DC12VW
Mfr.Part #
PM4HF8-M-DC12VW
Description
RELAY TIME DELAY 10MIN 3A 250V
Time Delay Relays
Number of Pins :
8
Max Current Rating :
3A
Published :
Mount :
Flush, Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Coil Voltage (DC) :
12V