PLDS60-D-277DA
Mfr.Part #
PLDS60-D-277DA
Series :
PLDS60 (60W)
Efficiency :
90%
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Size / Dimension :
6.89Lx1.58W x 1.10 H 175.0mmx40.0mmx28.0mm
Ratings :
IP67
Power (Watts) :
60W
Voltage - Isolation :
3.75kV
Operating Temperature :
-40°C~70°C
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Current - Output (Max) :
1.25A
Dimming :
DALI
Voltage - Output :
26V~48V