PLDS60-B-277DA
Mfr.Part #
PLDS60-B-277DA
Series :
PLDS60 (60W)
Voltage - Isolation :
3.75kV
Current - Output (Max) :
2.5A
Power (Watts) :
60W
Ratings :
IP67
Operating Temperature :
-40°C~70°C
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Output :
13V~24V
Dimming :
DALI
Size / Dimension :
6.89Lx1.58W x 1.10 H 175.0mmx40.0mmx28.0mm
Efficiency :
88%
Mounting Type :
Chassis Mount
Voltage - Input (Min) :
90VAC