PLDS60-A-277PEB
Mfr.Part #
PLDS60-A-277PEB
Size / Dimension :
6.89Lx1.58W x 1.10 H 175.0mmx40.0mmx28.0mm
Current - Output (Max) :
5A
Ratings :
IP65
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Series :
PLDS60 (60W)
Number of Outputs :
1
Dimming :
Analog, PWM
Voltage - Isolation :
3.75kV
Efficiency :
87%
Operating Temperature :
-40°C~70°C
Power (Watts) :
60W
Voltage - Output :
6.5V~12V
Voltage - Input (Max) :
305VAC