PLDS100-D-277DB
Mfr.Part #
PLDS100-D-277DB
Description
PWR SUPPLY LED DVR AC/DC
Ratings :
IP65
Size / Dimension :
7.87Lx1.58W x 1.10 H 200.0mmx40.0mmx28.0mm
Type :
Constant Current, Voltage
Current - Output (Max) :
2.08A
Weight :
1.111lbs 504g
Efficiency :
90%
Feature :
OTP, OVP, SCP
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Operating Temperature :
-40°C~70°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75kV
Power (Watts) :
100W
Series :
PLDS100 (100W)
Voltage - Output :
26V~48V