PLDS100-D-277DA
Mfr.Part #
PLDS100-D-277DA
Description
PWR SUPPLY LED DVR AC/DC
Weight :
1.111lbs 504g
Size / Dimension :
7.87Lx1.58W x 1.10 H 200.0mmx40.0mmx28.0mm
Dimming :
DALI
Current - Output (Max) :
2.08A
Power (Watts) :
100W
Voltage - Output :
26V~48V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Ratings :
IP67
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Operating Temperature :
-40°C~70°C
Feature :
OTP, OVP, SCP
Series :
PLDS100 (100W)
Voltage - Isolation :
3.75kV
Efficiency :
90%
Voltage - Input (Min) :
90VAC