PLDS100-C-277DB
Mfr.Part #
PLDS100-C-277DB
Power (Watts) :
100W
Published :
Series :
PLDS100 (100W)
Dimming :
DALI
Voltage - Isolation :
3.75kV
Size / Dimension :
7.87Lx1.58W x 1.10 H 200.0mmx40.0mmx28.0mm
Efficiency :
90%
Voltage - Output :
19V~36V
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Operating Temperature :
-40°C~70°C
AC DC Converter
Number of Outputs :
1
Current - Output (Max) :
2.78A