PLB3LB-110
Mfr.Part #
PLB3LB-110
Manufacturer
Altech Corporation
Package / Case
Metal
Datasheet
Download
Description
PILOT LIGHT 30 MM LED GRN 110 V
Stock
10
In Stock :
10
Product Category :
Published :
2009
Color :
Green
Approval Agency :
cUL
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
10 Weeks
Voltage - Rated DC :
110V
Lens Style :
Dome
Package / Case :
Metal
Current Rating :
10A
Mount :
Panel
Termination :
Screw
Voltage - Rated AC :
48V