PIC18F47Q83T-I/PT
Mfr.Part #
PIC18F47Q83T-I/PT
Package / Case
TQFP-48
Packaging :
Reel
Series :
PIC® 18F
Peripherals :
Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
1.8V ~ 5.5V
Connectivity :
CANbus, I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Program Memory Size :
128 kb
Interface Type :
SPI
Package :
Tape and Reel (TR);Cut Tape (CT);Digi-Reel®;
Speed :
64MHz