OF70FV2OS
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
OF70FV2OS
Manufacturer
Panduit Corporation
Description
FACEPLATE SNGL GANG
Manufacturer :
Panduit Corporation
Product Category :
Keystone Faceplates, Frames
Material :
PVC
Number of Ports :
2
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Published :
Width :
2.756 70.00mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Depth :
0.626 15.90mm
Type :
Faceplate
Style :
Single Gang
Factory Lead Time :
4 Weeks
Length :
4.500 114.30mm