OF70FH2MT
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
OF70FH2MT
Manufacturer
Panduit Corporation
Description
FACEPLATE SNGL GANG
Manufacturer :
Panduit Corporation
Product Category :
Keystone Faceplates, Frames
Type :
Faceplate
Number of Ports :
2
Port Direction :
Angled/Sloped
Width :
2.756 70.00mm
Depth :
0.752 19.10mm
Radiation Hardening :
No
Length :
4.500 114.30mm