OF70FV2OB
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
OF70FV2OB
Manufacturer
Panduit Corporation
Description
FACEPLATE SNGL GANG
Manufacturer :
Panduit Corporation
Product Category :
Keystone Faceplates, Frames
Length :
4.500 114.30mm
Published :
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Factory Lead Time :
4 Weeks
Depth :
0.626 15.90mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Port Direction :
Angled/Sloped
Number of Ports :
2
Radiation Hardening :
No
Type :
Faceplate
Width :
2.756 70.00mm