MSC8157SAG1000A
Mfr.Part #
MSC8157SAG1000A
Manufacturer
NXP Semiconductors
Package / Case
783-BBGA, FCBGA
Description
IC DSP 6X 1GHZ SC3850 783FCBGA
Manufacturer :
NXP Semiconductors
Product Category :
DSP (Digital Signal Processors)
Operating Temperature :
0°C~105°C TJ
Voltage - Core :
1.00V
Interface :
I²C, I²S, SPI, UART
Clock Rate :
1GHz
Voltage - I/O :
1.0V 1.5V 2.5V