LP0DA1950A700
Mfr.Part #
LP0DA1950A700
Package / Case
25-ULGA
Description
SIGNAL CONDITIONING 1950 MHZ SIZ
Stock
19
In Stock :
19
RF Filters
Impedance :
50 Ohms
Frequency :
1.95GHz
RoHS :
Details
Ripple :
Minimum Operating Temperature :
- 55 C
Package / Case :
25-ULGA
Bandwidth :
Termination Style :
SMD/SMT
Surface Mount
Series :
LP
Subcategory :
Filters
Product Category :
Signal Conditioning
Insertion Loss :
Tradename :
MLO
Brand :
Packaging :
Waffle
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Product Type :
Signal Conditioning
Package :
Bulk
Height (Max) :
0.022" (0.56mm)
Size / Dimension :
0.401" L x 0.156" W (10.20mm x 3.98mm)