LP0DA1840A700
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
LP0DA1840A700
Manufacturer
KYOCERA AVX
Package / Case
25-ULGA
Datasheet
Download
Description
SIGNAL CONDITIONING 1840 MHZ SIZ
Stock
139
In Stock :
139
Manufacturer :
KYOCERA AVX
Product Category :
RF Filters
Package :
Bulk
Filter Type :
Low Pass
Bandwidth :
Size / Dimension :
0.401" L x 0.156" W (10.20mm x 3.98mm)
Tradename :
MLO
Package / Case :
25-ULGA
Mounting Type :
Surface Mount
Brand :
Product Type :
Signal Conditioning
Product Category :
Signal Conditioning
Frequency :
1.84GHz
RoHS :
Details
Packaging :
Waffle
Insertion Loss :
Height (Max) :
0.022" (0.56mm)