LP0DA0112A700
Mfr.Part #
LP0DA0112A700
Package / Case
25-ULGA
Description
SIGNAL CONDITIONING 112 MHZ SIZE
Stock
231
In Stock :
231
Size / Dimension :
0.401" L x 0.156" W (10.20mm x 3.98mm)
Height (Max) :
0.022" (0.56mm)
Surface Mount
Series :
LP
Frequency :
112MHz