L02013R3BHSTR
Mfr.Part #
L02013R3BHSTR
Description
FIXED INDUCTOR
Inductance :
3.3nH
Inductance Frequency - Test :
450MHz
Q @ Freq :
7 @ 450MHz
Tolerance :
±0.1nH
DC Resistance (DCR) :
1Ohm Max
Factory Lead Time :
18 Weeks
Height Seated (Max) :
0.011 0.28mm
Published :
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Current Rating (Amps) :
150mA
Size / Dimension :
0.024Lx0.013W 0.60mmx0.33mm
Frequency - Self Resonant :
13GHz
Datasheets
L02013R3BHSTR
KYOCERA AVX L02013R3BHSTR
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD