HTS00584305JPB17
Mfr.Part #
HTS00584305JPB17
Through Hole Resistors
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Tolerance :
5%
Diameter :
1.6mm
Length :
7mm
Temperature Coefficient :
150 ppm/°C
Resistance :
43mOhm
Datasheets
HTS00584305JPB17
Vishay / Sfernice HTS00584305JPB17
Through Hole 43MOhm, Thick Film,