FSP-22.5A-8
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
FSP-22.5A-8
Manufacturer
TE Connectivity AMP Connectors
Description
CABLE FLXSTRP 8POS 2.54MM 2.5"
Manufacturer :
TE Connectivity AMP Connectors
Product Category :
Insulation Material :
Polyester
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Radiation Hardening :
No
Packaging :
Bulk
Conductor Material :
Copper
Number of Conductors :
8
Cable Pitch :
2.54mm