FSP-21.5A-2
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
FSP-21.5A-2
Manufacturer
TE Connectivity AMP Connectors
Description
CABLE FLXSTRP 2POS 2.54MM 1.5"
Manufacturer :
TE Connectivity AMP Connectors
Product Category :
Factory Lead Time :
6 Weeks
RoHS Status :
RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Length - Exposed Ends :
0.125 3.18mm
Cable Type :
Flexstrip
Length :
1.500 38.10mm
Number of Conductors :
2
Pitch :
0.100 2.54mm