CTZ3E-30C-W1-AF
Mfr.Part #
CTZ3E-30C-W1-AF
Description
CAP TRIMMER 4.5-30PF 25V SMD
Capacitance-Max :
30pF
Height Seated (Max) :
1.8034mm
Temperature Coefficient :
500 ppm/°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Width :
3.2004mm
Capacitance-Min :
7.5pF
Voltage - Rated DC :
25V
Height :
1.8mm
Terminal Shape :
Flat
Length :
4.4958mm
Datasheets
CTZ3E-30C-W1-AF
  • EW Electronics
    CAP TRIMMER 3-10PF 500V SMD
  • EW Electronics
    CAP TRIMMER 3-10PF 500V SMD
  • Knowles Precision
    CAP TRIMMER 2-6PF 125V SMD
  • Knowles Precision
    CAP TRIMMER 2-6PF 125V SMD
    CAP TRIMMER 1.5-3PF 100V SMD