CTBF10TJ
Mfr.Part #
CTBF10TJ
DC Resistance (DCR) :
7.9mOhm
Tolerance :
±5%
Frequency - Self Resonant :
1.2GHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Inductance :
43 nH
Series :
ctbf
Datasheets
CTBF10TJ
Central Technologies CTBF10TJ
CTBF10TJ datasheet pdf and Unclassified product details from Central stock available at
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD