CGH60030D-GP4
Mfr.Part #
CGH60030D-GP4
Package / Case
Die
Datasheet
Download
Description
RF MOSFET HEMT 28V DIE
Stock
128
In Stock :
128
Power - Output :
30W
Voltage - Test :
28V
Factory Lead Time :
26 Weeks
Package / Case :
Die
Supplier Device Package :
Packaging :
Tray
Gain :
15dB
Published :
2012
Current - Test :
250mA
Voltage - Rated :
84V
Frequency :
6GHz
Datasheets
CGH60030D-GP4
Wolfspeed CGH60030D-GP4
Manufacturer related products
    DIODE ARRAY SCHOTTKY 650V TO247
    DIODE ARRAY SCHOTTKY 1200V TO247
    DIODE ARRAY SCHOTTKY 600V TO247