BLF2425M9L30U
Mfr.Part #
BLF2425M9L30U
Package / Case
SOT-1135A
Description
RF FET LDMOS 65V 18.5DB SOT1135A
Stock
2
In Stock :
2
Transistors - FETs, MOSFETs - RF
Packaging :
Tray
Power - Output :
30W
Voltage - Rated :
65V
Package / Case :
SOT-1135A
Voltage - Test :
32V
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Current - Test :
20mA
Gain :
18.5dB
Published :
2010
Factory Lead Time :
13 Weeks
Frequency :
2.45GHz