CGH60015D-GP4
Mfr.Part #
CGH60015D-GP4
Package / Case
Die
Datasheet
Download
Description
RF MOSFET HEMT 28V DIE
Stock
120
In Stock :
120
Package / Case :
Die
Current - Test :
200mA
Voltage - Rated :
84V
Power - Output :
15W
RoHS Status :
RoHS Compliant
Published :
2012
Gain :
15dB
Voltage - Test :
28V
Packaging :
Tray
Factory Lead Time :
26 Weeks
Frequency :
6GHz
Datasheets
CGH60015D-GP4
Wolfspeed CGH60015D-GP4
Manufacturer related products
    DIODE ARRAY SCHOTTKY 650V TO247
    DIODE ARRAY SCHOTTKY 1200V TO247
    DIODE ARRAY SCHOTTKY 600V TO247